PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1210}

12 małp

Twelve Monkeys
7,6 218 558
ocen
7,6 10 1 218558
7,9 32
oceny krytyków
12 małp
powrót do forum filmu 12 małp

jak nie rozumiesz czeggoś bo masz za mały mózg to lepiej się zamknij bo się ośmiieszasz. Film wspaniały, nietypowy, a willis jak zwykle w 100% mistrzowska gra. POLECAM POLECAM.

ocenił(a) film na 8
EMdoWU

Zgadzam się, to jeden z tych filmów, które zmuszają do myślenia, genialny, jeden z najlepszych w swoim gatunku.

ocenił(a) film na 8
EMdoWU

osmieszasz sie zakladajac taki temat
jesli zakladasz ze jesli cos komus sie nie podoba to jest idiota lub ma maly mozg i do tego wypowiadasz sie w taki sposob,a na dodatek nie komentujesz zadnej konkretnej wypowiedzi tylko tworzysz do tego nowy temat,a w dodatku wedlug twojej wypowiedzi myslisz ze wielkosc mozgu ma wplyw na inteligencje(za ta ideologia wieloryb lub slon pewnie bylby geniuszem)
pokazujesz tylko swoj poziom kultury, zrozumienia i jak jestes ograniczony
czyli klapki na oczy i "to jest super i juz bo ja tak mysle"

film rzeczywiscie jest swietny ale twoj komentarz idiotyczny

ocenił(a) film na 10
El_Magiko

a może byś pokozał choć mały ułamek swojej rzekomej kultury osobistej i najpierw się zapytał czemu dałem taki wątek, co mną kierowało kiedy go zakładałem. Nie bo po co. Lepiej zrobić to samo o co się oskarża - czyli zmieszać idiotycznie z błotem nie znając powodu wypowiedzi. Daj pan spokój, twoje wyszukane metafory też nie świadczą o twojej intligencji, a wręcz przeciwnie - ośmieszasz się.

ocenił(a) film na 8
EMdoWU

proponuje slownik j. polskiego i sprawdzenie zagadnienia metafora skoro uzywasz tego slowa, bo nie uzylem chyba zadnej, a juz tym bardziej zadnych "wyszukanych":)
nie wnikam w twoje zycie czy zdrowie psychofizyczne wiec niebardzo mnie interesuje twoj motyw, widze tylko post na forum
dlaczego go zrobiles nie wiem i szczerze to niebardzo mnie to interesuje, badzmy rososli i jesli cos piszesz to swiadomie
jesli zachowujesz sie w ten sposob to nie oczekuj ze ktos bedzie cie glaskal po glowce i pytal dlaczego jestes zfrustrowany i czy to przez dorastanie i staral sie zrozumiec twoje problemy
forum mimo wszystko ma swoje zasady ktore nim zadza i jesli chce sie wyjsc, ze tak powiem, z twarza, a nie na chama i glupca trzeba takich zasad przestrzegac
szanowanie odmiennej opinii u innych to zasada numer 1, dostepna jak widac tylko nielicznym

ocenił(a) film na 10
El_Magiko

to zadzwoń do twórców polskiej 'Superprodukcji' z pretensjami. Ja uważam że mieli rację w sprawie krytyków - jadą gównem na każdy film a sami nawet do połowy takiego dobrego by nie zrobili. Jestem tego pewien.
metafora, porównanie, chodzi o twoje słodkie słówka a nie słownikową wiedzę,,,
rozumiem że jesteś człowiekiem typu - słucham disco polo ale nikt nie rozumie że ktoś może to kochać, nikt mnie nie rozumie, nie szanują mojej miłości...

ocenił(a) film na 8
EMdoWU

czlowieku o czym ty piszesz?
skad ty masz takie teksty i jakie disco polo? jakie slodkie slowka?
nie mam pojecia do czego ty pijesz wogole ale nie bede sie wdawal w takie bezmyslne rozmowy

ocenił(a) film na 10
El_Magiko

no tak najpierw bezpodastawne oskarżenia, a potem wykręt i ucieczka, ok rozumiem,,
jeśli masz zamiar tak robić to w ogóle nie wdawaj się ze mną w dyskusję, plizzz.

ocenił(a) film na 8
EMdoWU

to nie jest ucieczka, mam za duzo lat na to zeby chcialo mi sie prowadzic z toba jakies bezsensowne klotnie
nie wiem skad sie biora te twoje teksty, nie wiem i nie chce wiedziec
zwlaszcza ze uzywasz takich "slow" jak "plizzz"

ocenił(a) film na 10
El_Magiko

jeśli pamiętasz ty zacząłeś, napisałeś wywód na pół strony z powodu mojego jednego zdania....................

EMdoWU

dokladnie tak. Dziwi mnie ,dlaczego ten film jest daleko poza 1 setka. Ale dużo tu bałwanów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones