PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1210}

12 małp

Twelve Monkeys
7,6 218 558
ocen
7,6 10 1 218558
7,9 32
oceny krytyków
12 małp
powrót do forum filmu 12 małp

Oglądałam ten film wiele razy i za każdym razem robi na mnie niesamowite wrażenie. Fakt, że wprost kocham grę Bruce Willisa nie wplywa aż tak mocno na moją ogólna ocenę tego wspaniałego dzieła. Kolejnym filmem, który aż po tylu latach wzbudził we mnie taki podziw to Wyspa tajemnic z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Serdecznie polecam ten film i nie określiłabym go jako dramat a upierałabym się przy thrillerze psychologicznym...

ocenił(a) film na 8
patis88

Mnie z kolei w tym filmie urzekł Brad Pitt. ;)

Monaco_filmweb

Cóż są ludzie którzy twierdzą, że oglądanie filmów kilka razy jest 'dziwne'... i niech sobie dalej tak sądzą... Twelve Monkeys to jeden z tych filmów do których chętnie wracam, tak jak dzisiaj. Zdecydowanie jest psychologiczny, ale czy definicja gatunku ma takie znaczenie? Dla mnie najważniejszy jest wyraz jako całość, a jest po prostu niesamowity. Jak to ktoś na tym forum kiedyś napisał " do tego filmu trzeba najpierw dorosnąć". Główne role oczywiście świetne, ale Brad Pitt jest wyjątkowo charakterystyczny. Moim zdaniem to jego najlepsza rola drugoplanowa.

ocenił(a) film na 8
hitman1771

Zgadzam się. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones