PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1210}

12 małp

Twelve Monkeys
7,6 218 558
ocen
7,6 10 1 218558
7,9 32
oceny krytyków
12 małp
powrót do forum filmu 12 małp

Brad Pitt

ocenił(a) film na 7

Podstawowe pytanie - czy dużo jest w tym filmie Pitta? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to
bohater drugoplanowy, a chcę obejrzeć film głównie ze względu na niego (ot, taki cel -
postanowiłem obejrzeć jego wszystkie filmy po roku 1990).

Lepkam

Oglądaj Pitt w tym filmie jest kurcze/wa epicki!

dawo160496

Przypomina mi się cytat " Jestem pacjentem szpitala psychiatrycznego! Mam prawo świrować"

ocenił(a) film na 10
Lepkam

W chwili obecnej pisza role z mysla o nim. W tamtych latach, kiedy byl dopiero dobrze zapowiadajacym sie, mlodym aktorem, mial przed soba wieksze wyzwania. Najlepszym przykladem jest w/w film, gdyz jako n aktor drugoplanowy, przycmil gra B. Willisa. szkoda tylko, ze juz coraz mniej dostaje rol, w ktorych by sie mogl wykazac, gdyz ma swietny warsztat aktorski a jego talent obecnie sie marnuje...

ocenił(a) film na 8
Havard

Ja byłam pod wrażeniem gry aktorskiej Pitta. Oglądając film nie mogłam się doczekać kolejnych scen z jego udziałem. ;) Całkowicie przyćmił tutaj Bruce'a Willisa. Nawiązując do wypowiedzi Havarda - mam nadzieję, że dostanie jeszcze taką rolę, w której będzie mógł się wykazać.

ocenił(a) film na 8
Lepkam

podpisuję się pod wyższymi wypowiedziami - rola Brada Pitta w tym filmie jest fenomenalna!

ocenił(a) film na 7
chotana

Właśnie wczoraj obejrzałem i również tak uważam. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones